Özel Mardin Diyaliz Merkezi’ne Hoşgeldiniz

Merkezimiz 2006 yılında kurulmuştur. Kurucuları olan Uzm. Dr. Tevfik GÜMÜŞ ve Dr. Salih KARABOĞA’nın sağlık alanındaki teknolojilere olan ilgisi ve yoğun çabalarıyla bugünkü halini almıştır. Merkezimiz, deneyimli doktor, hemşire ve güler yüzlü personeli, 1 yedek makineli 22 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Misyonumuz

2006 yılında kurulan diyaliz merkezimizin Hemodiyaliz hastalarında tedavi hizmeti sunmaktadır insanın en değerli varlık olduğu bilinci ile çıktığımız bu yolda hasta memnuniyeti odaklı Kaliteyi ön planda tutarak bireyi Özgün bakım eğitim ve danışmanlık hizmeti Ekip ruhu ve profesyonel hizmet anlayışı ile çalışarak sunduğumuz hizmetini her zaman en iyisini hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Sürekli eğitim felsefesi temel alınarak sağlık bakım gerektiren tüm birimlerde insana hizmeti benimsemiş gelişimi açık ve bakımında kaliteden ödün vermeden yasal ve Etik kurallar çerçevesinde en iyi sağlık bakım hizmeti sunmak.

Politikamız

Ulusal ve uluslararası standartları hedef olarak hasta ve hasta yakınları ile çalışan memnuniyeti odaklı, çevreye ve topluma duyarlı, kalite sistem saat şartlarına ve yaşam şartlarına uygun yüksek kaliteli hizmet,  sürekli iyileştirme felsefesi ile diyaliz sektörünün önde gelen isimleri arasında yer almak.

Değerlerimiz

*Empati

*Şeffaflık hakkaniyet

*Bütüncül yaklaşım

* Bilimsellik ve verimlilik

*Hasta çalışan güvenliği

*Hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı

*Problem çözme

*Önce insan

*Ulaşılabilirlik olmak

*Kalite ve güvenirlik

*Etik ve ahlaki değer

* Takım çalışması

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir